1. W czwartek rozpoczynamy świętowanie Wielkanocy, wchodząc w okres Triduum Sacrum. Liturgia Wielkiego Czwartku – Wieczerzy Pańskiej, upamiętniająca ustanowienie Sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa, będzie sprawowana o godz. 18.00. W tym dniu ze względu na pandemię nie będzie obrzędu obmycia nóg. Po liturgii indywidualna adoracja w Ciemnicy do godz. 21.00.
  2. W Wielki Piątek – dzień śmierci Pana Jezusa, obowiązuje post ścisły. Zachęcamy do indywidualnej adoracji. O godz. 17.30 Droga Krzyżowa. Liturgia Wielkiego Piątku rozpocznie się o godz. 18.00.
  3. W Wielką Sobotę – Błogosławieństwo pokarmów na stół wielkanocny od godz. 8.00 do 12.00 (co pół godz.). Błogosławieństwo będzie odbywać się w kościele i na zewnątrz kościoła. Prosimy by do kościoła wejść na chwilę modlitwy adoracji Jezusa w grobie. Pamiętajmy o obowiązujących obostrzeniach.
  4. Poświęcenie wody. Prosimy o przyniesienie ze sobą wody w buteleczkach do poświęcenia (zostanie poświęcona podczas błogosławieństwa pokarmów)
  5. Liturgia Wigilii Paschalnej – o godz. 18.00. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec.
  6. W Niedzielę Wielkanocną o godz. 6.00 procesja eucharystyczna, głosząca radość ze Zmartwychwstania Chrystusa,. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 8.00. Pozostałe – według porządku niedzielnego.
  7. W Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte w porządku niedzielnym.